ZNAJDŹ PRZEPIS

piątek, 10 czerwca 2011

Konserwacja i renowacja spisu :)

Dzisiaj poprawię kategorie przepisów, tzn, zamieszczę lepszy podział na białka, warzywa, ciasta, słodkości itd, itd, zajmie mi to cały dzień, ale będzie lepsza orientacja :)
Oraz... później jak się uporam ze wszystkim w nagrodę pokażę Wam niesamowite chrupiące ciasteczka, które są tak proste i genialne, że aż się za głowę łapię, czemu nie pomyślałam o nich wcześniej (w sumie myślałam, ale nie miałam jak ich robić, bo ciągle coś innego otrębowego było) 
wyszukiwarka już działa :)

11 komentarzy:

 1. Bardzo mi się┘ podoba Twój blog po liftingu :) Zdecydowanie korzystne zmiany wprowadziłaś, spis z lewej strony, to jest to, czego mi brakowało, a jak jeszcze podzielisz to na kategorie to już w ogóle, rewelka :) Ja ostatnio nie mam weny na gotowanie, bo sesja mnie przytłacza (jeszcze 2 zaliczenia i 5 egzaminów...). Ale jak się już uporam to biorę się za nowe Twoje przepisy, teraz odnajdę je bez problemów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na szczęście już po zaliczeniach i egzaminach.. uff :) Więc robię te kategorie z fotkami :) Ale chwilowo robię farsz na pierogi z kapustą więc mam przerwę :)
  Zastanawiam się jak powinny brzmieć te kategorie.. prócz standardu: białka, warzywa, uderzeniówka, bo to ważne, ale jak tu słodkości podzielić? może nadal tak ogólnie.. nie chcę mieć tak dużo jak teraz, bo lubię minimalizm, ale tutaj to trudne :)
  powodzenia na uczelni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. może słodkości podziel na: ciasta , ciasteczka, desery :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Racja, dobry podział :) A co z naleśnikami? Osobno? bo z nimi mam zawsze problem, albo otręby na słodko, lub muffiny..

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm może przystawki? albo przekąski?

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej nie, bo to zbyt szczegółowo, i wtedy byłoby to moje narzucenie, że coś jest przystawką a nie może być obiadkiem :P
  Bardziej ogólne, żeby zmieścić wszystko, bez rozdrabniania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu,
  tak sobie przeglądam te Twoje przepisy i niestety niektórych nawet nie sposób odczytać, bo jest czarne tło i czarne literki :(
  Np. w zwykłych przepisach.
  Da się coś z tym zrobić?

  Lili

  OdpowiedzUsuń
 8. Lili,
  Gdzieś wspominałam, że po zmianie niektóre przepisy mają czarne napisy, niektóre już poprawiłam, ale nie ogarnęłam jeszcze wszystkich więc wszystko jest jeszcze w toku :)
  Niedługo wszystko będzie poprawione :) Wiesz, trwa to trochę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj.. To sorrki, że zwróciłam uwagę :) Nie czytałam komentarzy.
  Rozumiem, że to zajmie trochę czasu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie, to dobrze, że powiedziałaś :)
  wkurzyłam się teraz, bo narobiłam się tych podziałów itd, a wszystko szlag tarfił.. i musze od początku, niby zapisywało a nic nie zapisało :(
  Ehh.. nie mam siły teraz jeszcze raz robić :( może później.. idę jakieś jedzonko wyczarować :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lili,
  poszukam takiej opcji :) zobaczymy czy gdzieś jest. Wszystko zależy od serwera i szablonu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam również na czat :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...