ZNAJDŹ PRZEPIS

środa, 19 października 2011

Nowa Wyszukiwarka na Blogu

Po ciągłych problemach z wyszukiwarką blogspot dodałam nową, w pełni działającą wyszukiwarkę, która ustawiona jest tak, że wyniki pokazywane są w osobnym oknie, żeby to miało ręce i nogi i żeby nie zaśmiecać miejsca na blogu i skrócić czas wyszukiwania do maksimum :)
Na razie zajęła ona miejsce z lewej strony nad spisem, jednak jeśli macie lepszą propozycję gdzie wygodniej Wam się będzie z niej korzystało proszę o propozycję, w końcu to Wam ma wygodnie się poruszać po blogu :)

2 komentarze:

  1. tak mi przyszło do głowy... wygodnie byłoby gdyby dodawać w tagach składniki, chociaż te najważniejsze (bo wszystkie pewnie nie zawsze sie zmieszczą). wtedy klikam np zaprawe malinowa i wyswietlaja sie przepisy, których jest składnikiem. hmm co myślicie?

    OdpowiedzUsuń
  2. wystarczy wpisać zaprawa w wyszukiwarkę :) na to samo wyjdzie a mnie oszczędza to czasu na dopisywanie, klikanie, dodawanie, umieszczanie, rozmieszczanie i te wszystkie inne rzeczy, które zajmują całe dnie i nie mam czasu na przepis bo muszę coś poprawić, dopisac lub dorobić żeby był Wam wygodnie i ładnie :P
    a te tagi to gdzie masz na myśli miały by być?
    bo wiesz, że to wszysto bez sensu by było, bo jak tylko wybiórczo składniki to po co wyszukiwarka? skoro nie znajdziesz wszystkiego przez tagi :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam również na czat :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...